Witaj!

Powstaliśmy właśnie po to, aby złamać odwieczny stereotyp, że ghillie należy wykonywać w 100% samemu! Przede wszystkim, by stworzyć swoje maskowanie należy posiadać do tego odpowiednią wiedzę, zaplecze techniczne oraz materiały. Istnieje bardzo niewiele publikacji potrafiących rzetelnie opisać proces powstawania ghillie, a materiały dostępne w internecie nie są źródłem kompetentnych informacji na ten temat.

Wykonanie własnego ghillie metodą chałupniczą pochłania ogromne zasoby czasu, pieniędzy oraz nie gwarantuje pożądanego efektu. Komercyjne barwniki do farszu maskującego dostępne w pasmanteriach niekoniecznie pozwalają na uzyskanie idealnych odcieni farbowanej tkaniny. Przerabianie sortów mundurowych nigdy nie zagwarantuje takiej wygody użytkowania jak maskałaty projektowane i szyte od podstaw do konkretnych zastosowań taktycznych.

Dlatego naszą misją jest dostarczenie profesjonalnych systemów maskujących dla ludzi którzy potrzebują kamuflażu trójwymiarowego do działania w różnych warunkach taktycznych. Jesteśmy w stanie dostarczyć produkt dla każdego, niezależnie od stawianych nam wymagań. Pomimo szerokiej oferty która spełnia oczekiwania zdecydowanej większości klientów, realizujemy także zamówienia niestandardowe.

Nasze maskowania powstają w konsultacji z czynnymi pracownikami służb mundurowych. Wszystkie systemy maskujące zostały przetestowane w warunkach bojowych przez profesjonalistów.

Nie wierzysz? Przekonaj się Sam!