SCG
Sprinter a Custom a Ghillie


SCG.Cobra Suit

Cena podstawowa - 795PLN
Dedykowanie zastosowanie :
  • snajper
  • strzelec wyborowy
  • dalekie rozpoznanie
  • działania nieregularne
  • wysunięty punkt obserwacyjny
  • organizacja zasadzek
Cena:
Sumaryczna wartość 1 szt. z VAT(23%) :
Ilosć :

Cobra Suit - maskałat zaprojektowany specjalnie z myślą o prowadzeniu długotrwałych działań snajperskich w realiach współczesnego konfliktu zbrojnego. Nowoczesny krój pozwala maksymalnie wykorzystać potencjał obecnych systemów mundurowo-oporządzeniowych. Materiały użyte w produkcji determinują jakość maskałatu. Ponadto dzięki użyciu specjalistycznej syntetycznej siatki konstrukcyjnej całość jest niezwykle lekka i przewiewna nawet po nałożeniu farszu maskującego.

Strój z racji szerokiego wachlarza zastosowań idealnie wpisuje w ramy dynamicznego pola walki. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej bazy pod farsz, niezwykle łatwo jest utrzymać ciągłość kamuflażu niezależnie od teatru działań.

Zaawansowany system ściągaczy pozwala na błyskawiczne i intuicyjne dopasowanie maskowania do każdej sylwetki i wyposażenia osobistego.

Krój kaptura został zaprojektowany tak, aby dopasować się do wymagań współczesnych działań asymetrycznych, które stawiają przed użytkownikiem różnorakie sytuacje taktyczne. Dzięki temu możliwe jest użytkowanie maskowania z dowolnym nakryciem głowy, włączając w to kaski balistyczne i hełmy.

Unikalny system kompresyjny zastosowany w konstrukcji maskałatu umożliwia błyskawiczne zmniejszenie objętości stroju do przenoszenia go w pozycji transportowej, bez użycia żadnych pokrowców.

Maskowanie w połączeniu z Legs Strap System tworzy profesjonalny system który zapewnia taki sam poziom kamuflażu jak ciężkie i niewygodne kombinezony snajperskie. Ponadto pozwala zachować modularność w kwestii dobierania wyposażenia do realizacji danego zadania.

Standardowo farsz maskujący nakładany jest w kolorystyce pasującej do naszej strefy klimatycznej w porze wiosenno-letniej/jesienno-zimowej. Istnieje możliwość zamówienia także maskowania w kolorystyce uniwersalnej lub specjalnie opracowanej indywidualnie przez klienta.

W razie pytań - napisz do Nas!

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej
w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych.