SCG
Sprinter a Custom a Ghillie


SCG.Viper Hood Pro Multicam

Cena podstawowa - 559.99PLN
Dedykowanie zastosowanie :
  • lekka piechota
  • dalekie rozpozananie
  • zwiad
  • działania nieregularne
  • wysunięty punkt obserwacyjny
  • organizacja zasadzek
Cena:
Sumaryczna wartość 1 szt. z VAT(23%) :
Ilosć :

Viper Hood Pro - najwyższej jakości modularny system maskujący wykonany z oryginalnej siatki OMEGA firmy Duro Textiles. Unikalny krój oraz najlepsze materiały dostępne na rynku, stawiają go na najwyższej półce krawiectwa taktycznego w naszym kraju i nie tylko.  Precyzyjne wykonanie oraz odpowiednia technologia produkcji, pozwalają na długotrwałe użytkowanie maskowania w zróżnicowanych warunkach taktyczno-terenowych bez wpływu na zużycie materiału.

Nowoczesny system montażu farszu maskującego gwarantuje odpowiednią ergonomię użytkowania maskałatu bez względu na strukturę otoczenia. Umożliwia to przygotowanie w pełni profesjonalnego maskowania wpasowującego się w realia współczesnego, niesymetrycznego pola walki.

Zaawansowany układ ściągaczy zastosowany w konstrukcji oraz uniwersalny rozmiar umożliwiają idealne dopasowanie stroju do budowy ciała oraz wyposażenia danego użytkownika. Ponadto innowacyjny system kompresyjny maskałatu umożliwia błyskawiczne zredukowanie objętości stroju do przenoszenia go w pozycji transportowej bez użycia dodatkowych pokrowców.

 

Odpowiednio zaprojektowany krój kaptura oraz materiały użyte do jego produkcji gwarantują maksymalną wygodę użytkowania niezależnie od posiadanego nakrycia głowy, włączając w to kaski balistyczne i hełmy.

Zastosowanie w 100% syntetycznych i profesjonalnych materiałów taktycznych do produkcji stroju umożliwiło stworzenie ultra-lekkiego systemu maskującego, który nawet po nałożeniu farszu pozwala na dynamiczne prowadzenie działań bojowych.

 

Standardowo farsz maskujący nakładany jest w kolorystyce pasującej do naszej strefy klimatycznej w porze wiosenno-letniej/jesienno-zimowej. Istnieje możliwość zamówienia także maskowania w kolorystyce uniwersalnej lub specjalnie opracowanej indywidualnie przez klienta.

W razie pytań - napisz do Nas!

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej
w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych.