SCG
Sprinter a Custom a Ghillie

Korzystamy w 100% z profesjonalnych materiałów do zastosowań taktycznych, które pozwalają wykorzystać maksymalnie potencjał kamuflażu 3D. Większość tekstyliów których używamy pochodzi od lokalnych producentów wyspecjalizowanych od wielu lat w produkcji  pasmanterii taktycznej.

Siatki konstrukcyjne których używamy do wykonywania modularnych systemów maskujących dzięki swojej przestrzennej i wytrzymałej strukturze gwarantują odporność bazy maskowania na wilgoć oraz zapewniają odpowiedni poziom wentylacji. Najwyższej jakości paracord core-less stosowany przez nas jest odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz naturalne zużycie materiału i gwarantuje bardzo długi czas eksploatacji naszego maskowania. Ponadto pozwala na bardzo łatwe i szybkie modyfikowanie farszu maskującego umieszczonego na powierzchni ghillie.

 

Farsz maskujący wykonujemy w większości z naturalnych materiałów takich juta i rafia. Włókna te były wykorzystywane już na początku historii strojów ghillie. Jednak my poszliśmy krok dalej, stworzyliśmy unikalny proces przygotowywania farszu maskującego. Dzięki specjalnej technologii farbowania nasze maskowania zachowują naturalne odcienie przez długi czas eksploatacji.